Romantické Benátky

Benátky: Romatický zážitek

Počasí v Benátkách

Velké území Itálie se nachází ve středomořském subtropickém klimatu. Na severu země, kde se nachází i Benátky, je klima mírné s horkým a suchým létem.

Benátky se nachází v 0 metrech nadmořské výšky na pobřeží Jaderského moře. Průměrná lednová teplota v oblasti Benátek je 1,6 °C. V červenci se pak průměrně teplota pohybuje okolo 24 °C. Za rok zde spadne v průměru cca 800 mm srážek.

Aby Vás při zájezdu do Benátek nezaskočilo počasí a Váš zájezd se výborně vydařil, připravili jsme na této stránce vždy aktualizovanou předpověď benátského počasí na nejbližší dny. Kdykoliv se zde můžete před odjezdem podívat, jaká je aktuální situace.

Aktuální předpověď počasí:

   

Na třech výše uvedených obrázcích najdete vždy aktuální předpověď na následující dny. Grafický symbol oznamuje předpověď oblačnosti a číselný údaj pak nejvyšší denní teploty konkrétního dne.

Předpověď počasí připravuje Meteopress.cz

- Vybrat zájezd do Benátek -

Užitečné údaje:

Benátky jsou severoitalské ostrovní město, které se nachází v 0 metrech nadmořské výšky na pobřeží Jaderského moře. Žije zde více než 270 tisíc obyvatel a převládá římskokatolické vyznání. Itálie je součástí Evropské unie a je členem eurozóny (platí se eurem). Úředním jazykem je italština.

Dále doporučujeme:

Navštivte i další světoznámá evropská města. Mezi ty nejoblíbenější patří zájezd do Paříže, kde můžete shlédnout impozantní Eiffelovu věž, chrámy a muzea nebo třeba zájezd do Berlína, kde najdete četné množství památek, proslulou zoologickou zahradu nebo v neposlední řadě také známý vodní svět Tropical Islands.