Romantické Benátky

Benátky: Romatický zážitek

Mapa Benátek

Zajímá Vás, jak to v Benátkách vlastně vypadá? Chcete se před odjezdem na zájezd podívat na umístění jednotlivých památek nebo jakou trasou budete cestovat?

Na této stránce je pro Vás připravena podrobná mapa Benátek, včetně zakreslení ulic, terénu a nejvýznamnějších míst ve městě. Pomocí navigačních tlačítek v horní části si můžete mapu libovolně posunout nebo přiblížit. Zároveň jsou zde k dispozici tlačítka pro přepnutí do satelitního nebo 3D zorbazení.


Zvětšit mapu

- Vybrat zájezd do Benátek -

Užitečné údaje:

Benátky jsou severoitalské ostrovní město, které se nachází v 0 metrech nadmořské výšky na pobřeží Jaderského moře. Žije zde více než 270 tisíc obyvatel a převládá římskokatolické vyznání. Itálie je součástí Evropské unie a je členem eurozóny (platí se eurem). Úředním jazykem je italština.

Dále doporučujeme:

Navštivte i další světoznámá evropská města. Mezi ty nejoblíbenější patří zájezd do Paříže, kde můžete shlédnout impozantní Eiffelovu věž, chrámy a muzea nebo třeba zájezd do Berlína, kde najdete četné množství památek, proslulou zoologickou zahradu nebo v neposlední řadě také známý vodní svět Tropical Islands.