Romantické Benátky

Benátky: Romatický zážitek

Letenky do Benátek

Do severoitalských Benátek se můžete vydat také letecky na vlastní pěst. Letenky za nízké ceny si můžete zarezervovat on-line pomocí níže uvedeného rezervačního formuláře. Tento formulář je napojen na globální rezervační systém společnosti Invia a je neustále aktualizován.

Do formuláře vyplňte všechny potřebné údaje a poté stiskněte tlačítko "Vyhledat". Automaticky se zobrazí aktuální nabídka letenek s možností pokračování k přímé rezervaci on-line.

- Vybrat zájezd do Benátek -

Užitečné údaje:

Benátky jsou severoitalské ostrovní město, které se nachází v 0 metrech nadmořské výšky na pobřeží Jaderského moře. Žije zde více než 270 tisíc obyvatel a převládá římskokatolické vyznání. Itálie je součástí Evropské unie a je členem eurozóny (platí se eurem). Úředním jazykem je italština.

Dále doporučujeme:

Navštivte i další světoznámá evropská města. Mezi ty nejoblíbenější patří zájezd do Paříže, kde můžete shlédnout impozantní Eiffelovu věž, chrámy a muzea nebo třeba zájezd do Berlína, kde najdete četné množství památek, proslulou zoologickou zahradu nebo v neposlední řadě také známý vodní svět Tropical Islands.